/

Audioquest Rocket 88 High-End Hoparlör Kablosu


Audioquest Rocket 88

Audioquest Rocket – 88

Banana uçlu (düz) veya spade (u – çatal şeklinde) uçlar ile mecuttur. Audioquest`in kendi üretimi olan altın kaplamalı ve kendinden sıkışan (ampli hoparlör içinde sıkı durması için daralan) uçlar ile sonlandırılmıştır

Teknik özellikleri:

Yeni Rocket serisinin en üst model kablosudur.

Birbirinden izole edilmiş büyük çapta solid-core PSC+ (yüzeyi ekstra parlatılmış ve saflaştırılmış bakır) saf b

Audioquest`in kendi üretimi olan, en üst düzey, PSC+ iletkenler, OFC, vs. bakır türlerinden çok daha yüksek saflıktadır, ve ses sinyallerini akışını hızlandırmak için iletkenlerin yüzey molekülleri düzenlenmiş, parçalardan arıtılmış tek-parça solid core yapıdadır.

Kullanılan iletkenlerin türleri ve kesitleri ve farklı ses frekanslarına olan etkilerine ve iletim karakterlerine göre belirlenmiştir. 4 farklı kesitli, büyüklükte, iletkenler kullanır, bunları en uygun sabit dizilimde kullanır.

Audioquest`in patentli, 72V DBS (di-elektrik düzenleme sistemi) teknolojisini kullanır. DBS sayesinde kablonun izolasyonunun müzik sinyalini düzensiz olarak yavaşlatması önlenir.  Ayrıca kablonun ısınması, yanması konuları ortadan kalkar. Kablonun izolasyonundaki moleküller, DBS sistemi sayesinde sürekli istenilen düzende durur. Kabloyu sürekli, yanmış/ısınmış olarak en üst seviye performansında kullanırsınız.

İzolasyon ve di-elektrik olarak karbon fiber ve polietilen karışımı kullanır.

Hoparlör kablosu uçları, kablo ile en iyi teması sağlayan, lehim içermeyen, soğuk kaynak tekniği ile sonlandırılmıştır.

Uçları 8000 amper güçte soğuk kaynak makinası tarafından, anlık olarak, kablonun iletkenleri ile uçları fiziksel olarak birleştirilir, böylelikle kablo ve uç tek-parça bir bütün haline gelir. Lehimden oluşan distorsiyon, vs. ortadan kalkar.

audioquest_rocket88_detay