Menü
Your Cart

Astell&Kern SE180 256GB Hi-Fi Müzik Çalar

Astell&Kern SE180 256GB Hi-Fi Müzik Çalar
Astell&Kern SE180 256GB Hi-Fi Müzik Çalar
Astell&Kern SE180 256GB Hi-Fi Müzik Çalar
Astell&Kern SE180 256GB Hi-Fi Müzik Çalar
Astell&Kern SE180 256GB Hi-Fi Müzik Çalar
Astell&Kern SE180 256GB Hi-Fi Müzik Çalar
Astell&Kern SE180 256GB Hi-Fi Müzik Çalar
Astell&Kern SE180 256GB Hi-Fi Müzik Çalar
Astell&Kern SE180 256GB Hi-Fi Müzik Çalar
50.999,00TL
Vergiler Hariç: 50.999,00TL
  • Stok Durumu: 1
  • Stok Kodu: SE180
11013 Görüntüleme


Sese İstediğiniz Şekli Verme Vakti Geldi! SE180 Yenilik ve eğlenceyi birleştirir.


A&futura ailesinde üçüncü üye olan SE180, Astell&Kern ürünleri için heyecan verici yenilik trendini sürdürürken, Astell&Kern'in ünlü olduğu tavizsiz ses performansı sunar.


SE180 ile üstün ses teknolojisine ek olarak, kullanıcılara çoğu Hi-Fi ürününde bulunması zor olan bir eğlence unsuru göstermek istedik. A&futura serisinin DNA'sınde bulunan inovasyon SE180 ile devam ediyor. SE180, Astell&Kern'in dünya çapında nam saldığı teknolojiler ile tasarladığı, gelişmiş bir ses sistemidir. SE180, Astell&Kern tarafından sunulan çok çeşitli yapıların ve çoklu modüllerin kullanımıyla premium Hi-Fi ses performansı herkes için mümkün kılar.A&futura SE180 ile tanışın!


Hepsi bir arada olan modüler yapı


Astell&Kern'ün TERATON ALPHA Ses Teknolojisi


Yeni Nesil Astell&Kern AMP Teknolojisi


Kolay kullanılabilir ek fonksiyonlar için güncellenmiş kullanıcı arayüzü


Yeni Nesil Gelişmiş AMP teknolojisi


Daha önce “En İyi” dediğiniz bir şeyin yerini doldurmak ve ötesine geçmek son derece zordur.


Premium Hi-Fi ses performansı için diğerlerinin kabul edilebilir olduğunu düşündüğü ses performansının ötesine geçmek ve mümkün olan en iyi sesi üretmek için SE180’de yeni AMP teknolojisini uyguladık.


OP-AMP modülünün parçalarının seçiminden, devre tasarımına, kart düzenine ve ayarlamaya kadar her şey en iyi sesi üretmek için tamamen yeniden tasarlandı.


Yüksek bir çıkış gücünü korurken Sinyal-Gürültü Oranını (SNR) iyileştirmek zordur. Ancak SE180’de bu zorluğu ortadan kaldırmayı başardık.


Değiştirilebilir Hepsi Bir Arada Modül


SE180 ile, ilk olarak SE200 ile tanıtılan çoklu DAC fikrini genişletmek istedik.


SE200’deki gibi, bir DAP'de (müzik çalar) farklı DAC'ler kullanılabilir olma fikrini tekrar hayata geçirirken,  SE180 için farklı bir şey yapmak istedik. Değiştirilebilir “Hepsi Bir Arada” modüller, çoklu DAC deneyimini sürdürürken, yeni ve eğlenceli bir deneyim ekler. Bu, A&futura serisinin bilinen inovasyonunun DNA'sını yansıtıyor.


SE180 müzik çalar, ana gövdesi ile modül arasındaki birleşim noktasını artıran bir üründür. İki parça arasında herhangi bir ayrılık hissi olmadan doğal olarak akan düzgün hatlar oluşurken, her bir bileşeni güvenli bir şekilde birbirine bağlayan yenilikçi bir çift kilitleme tasarımına sahiptir.


Kullanıcı, farklı DAC/AMP konfigürasyonları uygularken, her modül için ayar ve çıkışları ayarlayarak, Premium Hi-Fi ses için en uygun modülü seçebilir. Fabrika ayarındaki yapılandırma modülü, esas olarak birinci sınıf ev ses ekipmanı için kullanılan 8 kanallı bir DAC olan ESS ES9038PRO'yu içerir.


Bu DAC, daha geniş bir dinamik aralık ve daha ayrıntılı bir müzikalite sağlar. Modül, daha fazla kulaklık/IEM çeşitliliğine izin vermek için 2,5 mm, 3,5 mm ve 4,4 mm bağlantıları destekler.


Ana Gövde ve Modülün Devre Ayırma Yapısı


Ana gövdeyi “Hepsi Bir Arada” modülünden fiziksel olarak ayırarak, ana gövdeden gelebilecek güç ve RF gürültüsünü tamamen bloke ediyoruz.


Bu durum, gürültünün müzik oynatımına müdahale etmesini önleyen bağımsız bir yapı oluşturur.


Astell&Kern Ses Teknolojisi, TERATON ALPHA Ses Teknolojisine Hayat Veriyor

AK Markasının Nihai Ses Teknolojisi: TERATON ALPHA


TERATON ALPHA, Astell&Kern’ün etkin güç gürültüsü giderme, verimli güç yönetimi ve minimum bozulmaya sahip amplifikasyon kullanarak, ses çıkış arabirimi aracılığıyla orijinal kayda yakın ses üretmesini sağlayan ses teknolojisidir. TERATON ALPHA, sanatçının ve yapımcının duyulmasını amaçladığı orijinal sese yakın ses üretmek için, on binlerce saatlik sürekli araştırma ve geliştirme sonucu ortayan çıkan ve patenti Astell&Kern'e ait birçok teknolojiye sahiptir.


Modüller Kullanım Kolaylığı için Çift Kilit Yapısı


SE180 ile değiştirilebilir modüller kullanan diğer ürünler arasındaki en büyük fark, SE180'in modülü gövdeye sabitlemek için vidalar yerine çift kilitleme mekanizması kullanmasıdır.


İlk kilitleme yapısı, modülü ve gövdeyi birbirine bağlar. İkinci kilitleme yapısı, kullanıcıya modülün ana gövdeye güvenli bir şekilde sabitlendiğini bildirir.


Ana gövdenin yay destekli dahili konektörleri, güvenilir ses sinyali bağlantısı sağlar ve hareket halindeyken oynatıcıya harici bir darbe gelmesi durumunda bağlantı arızasını önlemek için kullanılır.Gelişmiş Görüntü Performansı için Full HD Ekran Güncellemesi


SP2000T, daha yüksek performanslı bir görüntü sağlamak için Full HD ekrana sahiptir.


441 PPI


Yüksek Piksel Yoğunluğu 16.7 milyon renk


Geniş Renk Gamı 5.0 inç


Geniş Ekran 1920*1080


Yüksek Çözünürlük


Kullanıcı Deneyimini Güçlendirmek İçin Güncellemeler

Daha kolay deneyim için gezinme çubuğu


SE180, bir Android akıllı telefon deneyimiyle benzer şekilde olan müzik çalar kullanıcı ara yüzü ile birlikte içerikler arasında daha rahat bir gezinme sağlar. Bunun için Astell&Kern oynatıcısında bir ilk olan gezinme çubuğunu kullandık.


Artık tek bir dokunuşla kolayca gezinebilir ve herhangi bir ekrandan müzik çalma bilgilerini edinebilirsiniz. Yine yeni olan kaydırma özelliği sizi önceki ekrana taşır.


Kablosuz Aktarımların Keyfini Çıkarmak İçin AK File Drop


SE180'deki yeni “AK File Drop” özelliği, dosya aktarımlarını daha kolay ve daha rahat hale getirir. AK File Drop'u kullanarak, aynı ağ üzerinde bulunan bir PC, akıllı telefon veya FTP programı aracılığıyla dosyaları kablosuz olarak özgürce aktarabilirsiniz. Müzik dosyası yönetimi artık kablosuz bir çözümle mümkün.


BT Sink ile Kablosuz Hi-Fi Ses


Yeni tanıtılan BT Sink özelliği, bir akıllı telefonu BT hoparlörüne bağlamaya benzer şekilde, SE180'i Bluetooth aracılığıyla harici bir cihaza bağlar. Akıllı telefon gibi harici bir cihazdan gelen müzik artık BT Sink işlevi kullanılarak SE180'de yüksek performansı çalınabilir.


Işıkla Onaylanan Gerçek Zamanlı Bilgiler


SE180, çalınmakta olan parçanın ses seviyesi ve bit hızı dahil olmak üzere çeşitli oynatma bilgilerini görüntüleyen bir LED ses düğmesine/çarkına sahiptir.


* LED, kullanıcı ayarına göre açılıp kapatılabilir.


Bluetooth 5.0 ve Kablosuz 24-bit aptX-HD, LDAC Codec Desteği


SE 180, kulaklıklar için ya da IEM'ler için yüksek ses performansı kablosuz oynatma rahatlığı sunan en yeni Bluetooth sürümü ile sağlar.


Bluetooth 5.0, Bluetooth 4.2 ile karşılaştırıldığında daha hızlı aktarım hızı, daha geniş kapsama alanı ve daha kararlı bir kablosuz bağlantı sunar. Müzik tutkunlarına mümkün olan en iyi kablosuz sesi sağlamak için hem LDAC hem de aptX HD de desteklenir.


Roon Ready


Ortaklarımızdan Roon Ready ağ oynatıcıları, Roon'un yerleşik yüksek çözünürlüklü akış teknolojisine sahiptir. Sektördeki en yüksek düzeyde dijital ses performansı için basit kurulum, günlük basit kullanılabilir yapı, güvenilirlik ve desteği birleştirirler.


Her Roon Ready oynatıcı, üreticisinden, fiyatından veya özelliklerinden bağımsız olarak aynı mükemmel deneyimi garanti etmek için Roon tarafından onaylanmıştır.


Tasarım


A&futura SE180, Astell&Kern'in A&futura serisinin öncü ruhu ile oluşturulan ilk DAC değiştirilebilir DAP'ıdır. (müzik çalar)


SE180'in tasarımı, doğal ve akıcı çizgilerin temsil ettiği harika melodilerden oluşan sürükleyici bir dinleme deneyimini temsil edecek şekilde rüzgarın geride bıraktığı izleri andırır.


Pürüzsüz ve genişleyen bir siluet hissi, SE180'in temel tasarım öğesidir. SE180'in kesintisiz, basit bir kusursuzluğa sahip dış çerçevesi ve kullanıcıların oluşturabileceği neredeyse sonsuz sayıda akustik ayarın varlığı, sonsuz bir müzikal tonlamanın olasılığını temsil eder.


Ses düğmesi, eğrilerin ortasında bulunur. Sadece sesi değil aynı zamanda ışığı da yaymak için çeşitli tonların toplanıp uyumlu hale getirilmesini sembolize eder. Sol taraftaki kontrol düğmeleri kaldırılmış ve tek elle kullanım kolaylığı için birçok fonksiyona sahip tek bir düğme eklenmiştir. A&futura SE180'in seramik arka kapağı, incelikle işlenmiş bir sanat heykelini andırıyor. İnce güzelliği ile cihazınıza adanmış bu performansı ve işçiliği hissedebilirsiniz. Her bir ses çıkış portuna (2,5 mm, 3,5 mm ve 4,4 mm konektörler), detaylarında uyumlu olan altın halkalar eklenmiştir.


TEKNİK ÖZELLİKLER


Model: SE180


Ana Gövde Rengi: Ay Gümüşü


Ana Gövde Malzeme: Alüminyum


Ekran: 5 inç 1920x1080 FHD


Desteklenen Ses Formatları: WAV, FLAC, WMA, MP3, OGG, APE, AAC, ALAC, AIFF, DFF, DSF, MQA


MQA Servisleri: Tidal Masters, kendi dosyalarınız, harici USB, MQA-CD (Çekilmiş CD)


İşlemci Sayısı: Quad-Core


DAC Tipi ve Sayısı: ESS ES9038PROx 1 tane (Tekli DAC)


Çözümleme: 32bit’e kadar / 384Hz Bit-to-Bit Oynatma


Girişler: USB Type-C (Şarj İçin & PC & MAC)


Wi-Fi:11 b/g/n (2.4GHz)


Bluetooth:0 (A2DP, AVRCP, Qualcomm® aptXTM HD, LDAC)


Boyutlar:


77 mm [G] x 129.2 mm [Y] x 19.9 mm [D] (Sadece Gövde)


77 mm [G] x 137.2 mm [Y] x 19.9 mm [D] (Modüle İle Birlikte)


Ağırlık: ~ 280 g


Ses Tekerleği/Çarkı: LED Işıklı


SAR: Body 10g SAR (W/Kg) / WLAN 2.4Ghz: 0.016


Şarj: 9V 1.67A / 5V 2A


Çalışma Aralığı: 0℃ ~ + 40℃


 


SEM Modeli:SEM1


SEM Gövde Materyali: Alüminyum, Paslanmaz Çelik, Polikarbonat


Örnekleme Oranı:


PCM: 8kHz ~ 384kHz (8/16/24/32bits Örnek Başı)


DSD Doğal: DSD64(1bit 2.8MHz) Stereo ve DSD128 (1bit 5.6MHz) Stereo, DSD256 (1bit 11.2MHz), Stereo


Çıkışlar:


Balanssız Çıkış:5mm jak,


Balanslı Çıkış:5mm (sadece 4-kutuplu destekli), 4.4m (sadece 5-kutuplu destekli)


Çıkış Seviyesi:


Normal Gain:


Balanssız:0Vrms


Balanslı:0Vrms (Yük Olmadığı Durumda)


Yüksek Gain:


Balanssız:0Vrms


Balanslı:0Vrms (Yük Olmadığı Durumda)


Boyutlar:


77 mm [G] x 76 mm [Y] x 19.9 mm [D]


Ağırlık: ~ 100 g


Frekans Aralığı:


Balanssız: ±0.004dB (20Hz~20kHz), ±0.007dB (20Hz~70kHz)


Balanslı: ±0.004dB (20Hz~20kHz), ±0.006dB (20Hz~70kHz)


STNR (Signal to Noise Ratio):


Normal Gain:


Balanssız: 122dB @ 1kHz


Balanslı: 126dB @ 1kHz


Yüksek Gain:


Balanssız: 125dB @ 1kHz


Balanslı: 129dB @ 1kHz


Crosstalk:


Normal Gain:


Balanssız: -138dB @ 1kHz


Balanslı: -145dB @ 1kHz


Yüksek Gain:


Balanssız: -138dB @ 1kHz


Balanslı: -147dB @ 1kHz


THD+N (Total Harmonik Bozulma):


Normal Gain:


Balanssız:0005% @ 1kHz


Balanslı:0004% @ 1kHz


Yüksek Gain:


Balanssız:0007% @ 1kHz


Balanslı:0006% @ 1kHz


IMD SMPTE:


Balanssız:0004% 800Hz 10kHz(4:1)


Balanslı:0004% 800Hz 10kHz (4:1)


Çıkış Empedansı:


Balanssız:5mm (1 ohm)


Balanslı:5mm (1,5 ohm), 4.4mm(1.5 ohm)


Clock Jitter Değeri: 25ps (Tipik)


Referans Clock Jitter Değeri: 800 femto saniye


Batarya Kapasitesi: 3,800mAh 3.8V Li-Polymer Battery


Kullanım Süresi:5 saate kadar (FLAC, 16bit, 44.1kHz, Vol.50, LCD Kapalı Durumda)


Şarj Süresi:


3 saate kadar (Hızlı - 9V / 1.67A Hızlı Şarj İle)


5 saate kadar (Standard - 5V/2A Normal Şarj İle)


Dahili Hafıza: 256GB [NAND]


Harici Hafıza: microSD (Maks. 1TB) x1


Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows 8,10(32/64bit) Mac OS X 10.7 ve üstü

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi