Menü
Your Cart

Astell&Kern A&norma SR15 High End Müzik Çalar 64 GB

Astell&Kern A&norma SR15 High End Müzik Çalar 64 GB
Astell&Kern A&norma SR15 High End Müzik Çalar 64 GB
13.263,00TL
Vergiler Hariç: 13.263,00TL
  • Stok Durumu: Stokta Mevcut
  • Stok Kodu: AK-SR15

Hi-Fi Standartlarınız yeniden tanımlanacak. A&norma SR15 High End Müzik Çalarses kalitesi ile tanışmak isteyen dinleyiciler için mükemmel bir fırsattır. Dünyanın her tarafından odyofillerin tercihi olan Astell&Kern farkıyla sizde SR15 modeli ile tanışabilirsiniz.

A&norma serisinin ilk modeli olan SR15, Hi-Fi ses deneyiminiz için Astell&Kern kalitesi ve teknolojisi ile birlikte harika bir başlangıç olacak.

· Cirrus Logic'ten MasterHIFI ™ için CS43198 Dual DAC

· 4 çekirdekli CPU ile geliştirilmiş ses işleme gücü ve hızlı ara yüz

· Astell&Kern'in uzmanlığı tarafından sunulan güçlü ses performansı

Orijinal Performansa Bir Adım Daha Yakın

A&norma SR15, Dual-DAC kurulum için iki ayrı ses DAC’ı kullanır. Bu çipler özellikle Hi-Fi ev sistemlerinde kullanılan ve taşınabilir DAC çiplere kıyasla çok daha yüksek performans sağlamaları ile bilinirler.

Birçok benzer ses işleme teknolojine kıyasla SR15 içerdiği yüksek performans çipler sayesinde Hi-Fi kalitesinde ses deneyimi sunmayı deneyim ve yüksek üretim kalitesiyle birleştirerek sağlar.


A&norma SR15 ile, MasterHIFI ™ sınıfı DAC kalitesini ilk kez CS43198 ile birleştirerek taşınabilir bir cihaza entegre etmeyi başarmıştır.


Astell&Kern, Hi-Fi kalitesinin gerçek performansa en yakın seviye olması gerektiğine inanarak tasarladığı SR15 modeli ile dinleyicilere mükemmele en yakını sesi yaşatmanın heyecanını paylaşır.


Cirrus Logic ve sesin evrimi


Cirrus Logic, otuz yıldan uzun bir süredir ses entegre devre yongaları ve çözümlerinde uzman olarak ün kazanmış ve ses endüstrisinde tanınması ile ön plana çıkan bir markadır.


Ses ve ses sinyali işleme uygulamaları için düşük güçlü entegre devrelerde uzmanlaşmış olan Cirrus Logic'in ürünleri, dünyanın en iyi akıllı telefonları, tabletleri, dijital kulaklıkları, giyilebilir ürünleri ve akıllı ev uygulamaları için yenilikçi ürünler sunan tüm ses sinyal bileşenlerini kapsar.


Şimdi ise mükemmel ses performansına erişmek için MasterHIFI ™ çip çözümleri ile SR15 modeli sayesinde A&norma serisini deneyimlebilme fırsatını sunuyorlar.

MasterHiFI ™ sınıfı tanımı yalnızca en yüksek ses performansı standartlarını karşılayan setlerine verilen isimdir ve sanatçının müziği duymanızı istediği gibi size sunmasına olanak sağlar.

Günümüzde bir çok kişi Hi-Fi sistemler için sesin tek ve en önemli faktör olduğunu düşünür. Bu etkinin oldukça önemli olmasının yanı sıra bir çok etkende vardır ki sürükleyici bir müzik deneyimi için son derece değerlidirler. A&norma üstün kalite ve üretim performansıyla gürültüleri, bozulmaları ve sezgisel olmayan kullanıcı ara yüzü gibi unsurları ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır.

Dört çekirdekli işlemcisi sayesinde müziğini daha hızlı ve doğal elde ederken gerçek kullanıcı dostu bir ara yüz sunar. Bu sayede siz sadece kesintisiz müziğinizin keyfini çıkarmakla meşgul olursunuz.

24-bit, 192 kHz Oynatma Kapasitesi

USB Ses Kartınız ile birlikte kullanın pre-amp görevi görerek kullanabilmenize imkan verir. A&norma SR15, DSD'yi DoP (PCM üzerinden DSD) aracılığıyla yerel formatta aktarır ve çıkış için DSD'yi PCM'ye dönüştürür

A&norma SR15, sezgiselliği ve sadeliği ile ünlü olan A&ultima SP1000'in kullanıcı ara yüzünü benimsemiştir.

Oynatma listenizin ortada ve diğer bütün fonksiyonların buna göre merkezlendiği bir ara yüz

MQA, kayıpsız orijinal sesi sunan bir İngiliz teknolojisidir. Astell&Kern SP2000, size MQA sayesinde müziği en iyi ve kayıpsız bir şekilde yayınlamanıza ve dinlemenize olanak sağlar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi