/

Cambridge Audio Minx Xi


minx-xi-black-1375087436

Minx Xi Dijital Müzik Sistemi
Her şeyi oynatabilen, stil dolu all-in-one stream player müzik sistemi

Minx Xi müzik arşivinizdeki her şeyi zengin, taze ve odanızı doldurabilecek şekilde oynatabilmesi için tasarlanmıştır. Akıllı telefonunuzdan, tabletinizden, evinizdeki networkten (bluetooth) veya internet radyodan istediğiniz favori müziği dinlerken en ufak detayları bile duyacaksınız.

· Telefon ya da tabletinizdeki müzik – ayrıca Spotify ve Rhapsody gibi app leri kullanarak sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz.

· Ev network ağınızdan veya evinizin ağına bağlı herhangi bir bilgisayardan

· Dahili internet radyo ile dünyanın tüm ülkelerinde bulunan binlerce radyo kanalına bağlanarak, müzik keyfine doyamayacaksınız.

· TV, Blu-ray oynatıcı, oyun konsolları ve diğer kaynakları Minx Xi ile bağlayıp, daha iyi sese ulaşırsınız.

· En gelişmiş katı metalden yapılmış kasa işçiliği, çekici siyah ve beyaz lake boya kaplama ile çok şık görüntü.

Minx Xi, tümüyle Cambridge Audio’nun Londra merkezinde, müziğinize kolay ulaşmak ve kalite katmak için tasarlanmıştır.
Her şeyi oynatabilen sistem

Minx Xi her formattaki müziğe, nerede hafızaya alınmış olursa olsun ulaşabiliyor. Akıllı telefonunuz veya tabletinizdeki müziği, kablosuz aktarım ile kalitesini artırarak size dinletir. Minx Xi evinizdeki network ağı üzerinden, sürücüsüz UPnP teknolojisi kullanarak her format ve boyuttaki müziği oynatır. Detaylı 24-bit/96kHz özelliği ile “kayıpsız” ses kalitesi sağlar. Ayrıca ücretsiz app ile akıllı telefon veya tabletinizden, müziğe ulaşabilir ve kontrol edebilirsiniz.

Kablosuz bağlantısı, wi-fi veya Bluetooth üzerinden olduğu için, hemen hemen tüm tablet, akıllı telefon marka ve modellere uyumludur. Minx Xi’nin streaming özelliği sayesinde ayrıca 20.000 üzeri internet radyo istasyonu ve dahili streaming servis desteği (BBC iPlayer Radio, Rapsody ve Pandora* ve diğerleri) bulunmakta. Devamlı geliştirdiğimiz yazılımlarımız ile Minx Xi güncel tutulmakta ve son seviye yüksek kalitede çalışmaktadır.