Menü
Your Cart

KEF KC62 Subwoofer Beyaz

KEF KC62 Subwoofer Beyaz
KEF KC62 Subwoofer Beyaz
KEF KC62 Subwoofer Beyaz
KEF KC62 Subwoofer Beyaz
KEF KC62 Subwoofer Beyaz
KEF KC62 Subwoofer Beyaz
KEF KC62 Subwoofer Beyaz
KEF KC62 Subwoofer Beyaz
KEF KC62 Subwoofer Beyaz
74.999,00TL
Vergiler Hariç: 74.999,00TL
  • Stok Durumu: 1
  • Stok Kodu: KC62B
1120 Görüntüleme

EN BÜYÜK KÜÇÜK SUBWOOFER : KC62, heyecan verici derecede sürükleyici bir müzik, film ve oyun deneyimi için derin, doğru basın gücünü ve büyüsünü sunan inanılmaz derecede kompakt bir subwoofer'dır. Çığır açan Uni-Core™ teknolojisi de dahil olmak üzere yenilikçi KEF mühendisliği kullanılarak oluşturulan futbol topu boyutundaki KC62, özel olarak tasarlanmış D Sınıfı amplifikatör olup 1.000W RMS gücüyle desteklenen iki adet 6,5 inçlik force-cancelling sürücü ünitesine sahiptir.

Home Cinema Choice - Best Buy

'The bass is all thrillingly on point; lean and without any excess fat.' - Home Cinema Choice, Issue 320, Spring 2021

Boyutlarının Sizi Aldatmasına İzin Vermeyin

Derin ve güçlü bas, artık yalnızca büyük boyutlardaki subwoofer'ların sağlayabileceği bir özellik değildir. KC62, tüm Golyatlara karşı bir Davud'tur; mütevazı boyutları ile sürükleyici bir müzik, film ve oyun deneyimi için doğru, derin bası tam orantıda verebilen ultra kompakt bir subwoofer’dir. Ve Davud'in Golyat'ı yenmesi gibi, KC62'nin performansı da bu subwoofer devlerini artık modası geçmiş hale getiriyor.

1,000W RMS

Sesin Gücünü Aç : KC62'nin ikiz sürücüleri, özel olarak tasarlanmış D Sınıfı amplifikatör olup 1.000W RMS (2 x 500W) gücünde desteklenmektedir. Olağanüstü kontrol seviyeleri ve örneğin en sevdiğiniz yüksek oktanlı aksiyon sekansının keyfini çıkarırken gerektiğinde ani güç patlamaları sağlama yeteneği sağlar.

5 Ön ayar, Her yerde aynı performans : KC62, nereye yerleştirmeye karar verirseniz verin aynı performansı sağlayan beş önceden ayarlanmış “Oda Yerleştirme Dengelemesi” özelliği ile herhangi bir ortama veya dinleme odasına zahmetsizce girer; boş alanda, duvarın yanında, bir köşede, bir dolap içine yerleştirilmiş veya özel apartman modunu kullanarak müziğin keyfini çıkarabilirisiniz.

Güçlü Bağlantı : KC62'nin bağlantı seçenekleri, herhangi bir bağlantı sorununu ortadan kaldıran KEF SmartConnect ve hoparlör seviyesi girişleriyle hemen hemen her ses sistemiyle kullanılmasına olanak tanır. HPF ile hat çıkışı, olağanüstü ince ayarlı entegrasyona izin verir ve KC62, basit kablosuz uyumluluk için KW1 ile de uyumludur.

KEF CONNECT UYGULAMASI

Tasarım Özle Buluşuyor: Ekstrüde alüminyumdan üretilen KC62'nin kavisli kabini, form ve işlevi mükemmel bir şekilde harmanlayarak güç ve güzellik sağlar. Her dekora uyum sağlayacak kadar küçük olan Karbon Siyahı ve Mineral Beyazı kaplamalar da KC62'yi son derece çekici bir dekor haline getiriyor.

Hız ve Güç ile Doğru, Derin Bas : Doğruluk, tam aralıklı hoparlörlerde veya sansasyonel bas sunmaya adanmış subwoofer'larda bir KEF özelliğidir. Hassas sürücü hareketi için P-Flex surround ve bozulmayı azaltan Akıllı Bozulma Kontrol Teknolojisi de dahil olmak üzere KC62'nin bas doğruluğunu sağlamak için bir dizi yenilikçi teknoloji bir araya geliyor ve KEF'in Müzik Bütünlüğü Motoru ile performans en üst düzeye çıkıyor.

P-Flex sürücü çerçevesi, Japon kağıt katlama sanatı Origami'den ilham alan benzersiz bir kıvrımlı tasarıma sahiptir ve sürücünün geleneksel surround tasarımlara kıyasla daha hassas hareket etmesini sağlamak için kabindeki akustik basınca daha iyi dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Sonuç, daha derin bas uzantısı ve daha doğru ve ayrıntılı bir bas üretimidir.

EISA Ödülü (2020-2021) 29 farklı ülkeden 60 uzman dergi ve web sitesinin teknik uzmanların değerlendirmesiyle oluşan en prestijli ses ve görüntü ödülleri Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği (EISA-European Imaging and Sound Association) tarafından veriliyor.

Teknik Özellikler

MODEL KC62

TASARIM Uni-Core Force Cancellation

SÜRÜCÜLER 2 x 6.5 in. drivers

FREKANS TEPKİSİ (±3dB) 11Hz – 200Hz

MAKSİMUM ÇIKIŞ GÜCÜ 105dB

AMPLİFİKATÖR TİPİ Yerleşik Class D

AMPLİFİKATÖR GÜCÜ 1000W RMS (2 x 500W RMS)

VARIABLE LOW PASS FILTER 40Hz – 140Hz, LFE

RCA phono sockets Speaker level inputs

LINE OUTPUT RCA phono sockets

LINE OUTPUT HIGH PASS FILTER 40Hz – 120Hz

BYPASS GÜÇ GEREKSİNİMLERİ 100-240 V ~ 50/60 Hz

GÜÇ 1000W

AĞIRLIK 14kg

BOYUTLAR (Yx G x D): 246 x 256 x 248 mm ( arka panel ve ayaklar ile)


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi