Menü
Your Cart

Focal

Focal Celestee High-End Kulaklık Focal Celestee High-End Kulaklık
Ön Sipariş Bildir
Marka: Focal Stok Kodu: FC-ECELCAS101
Fransa’da üretilen Celestee, taşınabilir kulaklık özelliğini modern tasarım, konfor ve hiçbir detaydan ödün vermeyen ses performansı ile birleştirmiştir. Özel olarak magnezyum/alüminyum birleşiminden üretilen M şeklindeki dome’a sahip olan full-range kulaklık sürücüleri, Focal tarafından Fransa’da ü..
22.999,00TL
Vergiler Hariç:22.999,00TL
Marka: Focal Stok Kodu: FC-ECLECAS103
Focal’in altın standartlarını koruyarak açık akustik kapsül tasarımına sahip olan Clear MG, sıra dışı bir ses performansının yanında eşsiz bir tasarım ile tamamlanmış birçok özellikle de donatılmıştır.Özel olarak magnezyum/alüminyum birleşiminden üretilen M şeklindeki dome’a sahip olan full-range..
34.999,00TL
Vergiler Hariç:34.999,00TL
Focal Radiance High-End Kulaklık (Bentley Edition) Focal Radiance High-End Kulaklık (Bentley Edition)
Ön Sipariş Bildir
Marka: Focal Stok Kodu: FC-ERADCAS101
Uzunca bir süre her teknik detay, her teknoloji, her tasarımsal dokunuş üzerine düşünüldükten sonra ortaya çıkan düşünceler, son derece konforlu bu kulaklıkta hayat buldu.Bitmek tükenmek bilmeyen kusursuzluk ve inovasyon ruhuna sahip olan Focal ve Bentley çok özel kapalı akustiğe sahip bir kulaklığı..
29.999,00TL
Vergiler Hariç:29.999,00TL
Focal Stellia High-End Kulaklık Focal Stellia High-End Kulaklık
Ön Sipariş Bildir
Marka: Focal Stok Kodu: FC-ESTLCAS101
Fransa’da Focal tarafından üretilen bu sıra dışı High-End kulaklık, yeni geliştirilen jenerasyona ait olan özel elektrodinamik sürücüler sayesinde, çok düşük akustik yükleme (ses seviyesi) ile bile çok geniş frekans aralıklarındaki sesleri (5 Hz – 40 kHz) üretmeyi sağlayabilecek bir yeteneğe sahipti..
59.999,00TL
Vergiler Hariç:59.999,00TL
Marka: Focal Stok Kodu: NM-ATOM
Uniti Atom Kulaklık Sürümü herhangi bir mekanı kişisel ses kozanıza dönüştürebilir. Sahip olacağınız konfor ve mükemmel ses kalitesi ile bu koza içerisinden bir kelebek misali müziğin eşsiz dünyasına adım atabilirsiniz.Genel olarak kulaklık amplifikatörlerinin bir bilgisayara bağlanma ihtiyacı Unit ..
74.999,00TL
Vergiler Hariç:74.999,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)