Menü
Your Cart

DJ Kafa ve İğne

Concorde MKII Club (Single) DJ pikap iğnesi Pikap iğnesi denilince akla ilk gelen Ortofon'dur. Ortofon yüz yıla yakın zamandır, dünyanın en iyi ve en sağlam profesyonel ses ürünlerini üretir. Pikap iğneleri, iğne kafaları, pikap kolları, high-end ses kabloları, seviye yükseltici transformatörle..
5.150,00TL
Vergiler Hariç:5.150,00TL
Concorde MKII DJ (Single) DJ pikap iğnesiPikap iğnesi denilince akla ilk gelen Ortofon'dur. Ortofon yüz yıla yakın zamandır, dünyanın en iyi ve en sağlam profesyonel ses ürünlerini üretir. Pikap iğneleri, iğne kafaları, pikap kolları, high-end ses kabloları, seviye yükseltici transformatörleri ve pi..
4.000,00TL
Vergiler Hariç:4.000,00TL
Concorde MKII DJ Twin DJ pikap iğnesi (iki adet fiyatı)Pikap iğnesi denilince akla ilk gelen Ortofon'dur. Ortofon yüz yıla yakın zamandır, dünyanın en iyi ve en sağlam profesyonel ses ürünlerini üretir. Pikap iğneleri, iğne kafaları, pikap kolları, high-end ses kabloları, seviye yükseltici transform..
7.740,00TL
Vergiler Hariç:7.740,00TL
Ortofon pikap iğneleri, hem DJ, hem de Hifi analog tüm pikaplara uygun iğneler üretir. Dünyanın en büyük ve en kaliteli pikap iğnesi üreticisi durumundadır. Üretim merkezi Danimarka'dır.Pikap iğnesi denilince akla ilk gelen Ortofon'dur. Ortofon yüz yıla yakın zamandır, dünyanın en iyi ve en sağlam p..
1.985,00TL
Vergiler Hariç:1.985,00TL
Ortofon PRO Stylus Pikap İğnesiOrtofon pikap iğneleri, hem DJ, hem de Hifi analog tüm pikaplara uygun iğneler üretir. Dünyanın en büyük pikap iğnesi üreticisi durumundadır. Üretim merkezi Danimarka'dır. Ortofon yüz yıla yakın zamandır, dünyanın en iyi ve en sağlam profesyonel ses ürünlerini üre..
1.295,00TL
Vergiler Hariç:1.295,00TL
Özellikler- 2M Black, ince, son derece cilalı profili, oluk duvarlarına son derece geniş bir temas alanı sağlayan ve en yüksek frekanslı oluk bilgileri de dahil olmak üzere, spektrum boyunca kayda değer ayrıntılı reprodüksiyon sağlayan bir Shibata elmas  ile süslenmiştir  . - Kartuş gövdes..
12.830,00TL
Vergiler Hariç:12.830,00TL
Ortofon Concorde Blue Pikap İğnesi Ortofon Concorde Blue Pikap İğnesi
Ön Sipariş Bildir
RELOOP Concorde Blue Pikap İğnesi Teknik BilgilerTECHNICAL DATAFrequency range: 20 Hz - 18 kHzOutput voltage (5 cm/s): 6 mVTracking force range: 2 - 5 gRecommended tracking force: 4 gWeight: 18.5 gFEATURESDirect SME mountingSpherical stylusAppropriate for scratchingExcellent sound characteristicsHig..
2.245,00TL
Vergiler Hariç:2.245,00TL
Ortofon Concorde DigiTrack (Single) DJ Pikap İğnesiPikap iğnesi denilince akla ilk gelen Ortofon'dur. Ortofon yüz yıla yakın zamandır, dünyanın en iyi ve en sağlam profesyonel ses ürünlerini üretir. Pikap iğneleri, iğne kafaları, pikap kolları, high-end ses kabloları, seviye yükseltici transformatör..
3.980,00TL
Vergiler Hariç:3.980,00TL
Concorde MKII Digital (Single) DJ pikap iğnesiPikap iğnesi denilince akla ilk gelen Ortofon'dur. Ortofon yüz yıla yakın zamandır, dünyanın en iyi ve en sağlam profesyonel ses ürünlerini üretir. Pikap iğneleri, iğne kafaları, pikap kolları, high-end ses kabloları, seviye yükseltici transformatörleri ..
4.575,00TL
Vergiler Hariç:4.575,00TL
Concorde MKII Digital Twin DJ pikap iğnesi (iki adet fiyatı) Pikap iğnesi denilince akla ilk gelen Ortofon'dur. Ortofon yüz yıla yakın zamandır, dünyanın en iyi ve en sağlam profesyonel ses ürünlerini üretir. Pikap iğneleri, iğne kafaları, pikap kolları, high-end ses kabloları, seviye yükseltic..
8.890,00TL
Vergiler Hariç:8.890,00TL
Concorde MKII Mix Twin DJ pikap iğnesi (iki adet fiyatı)Pikap iğnesi denilince akla ilk gelen Ortofon'dur. Ortofon yüz yıla yakın zamandır, dünyanın en iyi ve en sağlam profesyonel ses ürünlerini üretir. Pikap iğneleri, iğne kafaları, pikap kolları, high-end ses kabloları, seviye yükseltici transfor..
6.000,00TL
Vergiler Hariç:6.000,00TL
Concorde MKII Scratch (Single) DJ pikap iğnesi Pikap iğnesi denilince akla ilk gelen Ortofon'dur. Ortofon yüz yıla yakın zamandır, dünyanın en iyi ve en sağlam profesyonel ses ürünlerini üretir. Pikap iğneleri, iğne kafaları, pikap kolları, high-end ses kabloları, seviye yükseltici transformatö..
4.575,00TL
Vergiler Hariç:4.575,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)