Menü
Your Cart

KEF LS50 Wireless II Kablosuz Hifi Hoparlör - ÇİFT

KEF LS50 Wireless II Kablosuz Hifi Hoparlör - ÇİFT
KEF LS50 Wireless II Kablosuz Hifi Hoparlör - ÇİFT
KEF LS50 Wireless II Kablosuz Hifi Hoparlör - ÇİFT
KEF LS50 Wireless II Kablosuz Hifi Hoparlör - ÇİFT
KEF LS50 Wireless II Kablosuz Hifi Hoparlör - ÇİFT
KEF LS50 Wireless II Kablosuz Hifi Hoparlör - ÇİFT
KEF LS50 Wireless II Kablosuz Hifi Hoparlör - ÇİFT
KEF LS50 Wireless II Kablosuz Hifi Hoparlör - ÇİFT
KEF LS50 Wireless II Kablosuz Hifi Hoparlör - ÇİFT
KEF LS50 Wireless II Kablosuz Hifi Hoparlör - ÇİFT
KEF LS50 Wireless II Kablosuz Hifi Hoparlör - ÇİFT
KEF LS50 Wireless II Kablosuz Hifi Hoparlör - ÇİFT
KEF LS50 Wireless II Kablosuz Hifi Hoparlör - ÇİFT
KEF LS50 Wireless II Kablosuz Hifi Hoparlör - ÇİFT
KEF LS50 Wireless II Kablosuz Hifi Hoparlör - ÇİFT
74.999,00TL
Vergiler Hariç: 74.999,00TL
  • Stok Durumu: 1
  • Stok Kodu: 637203217790
3489 Görüntüleme

Mevcut Seçenekler:

KEF HAKKINDA

 

1961 yılında kurulan İngiliz hoparlör üreticisi KEF, ilk günden itibaren sektöründe sesteki mükemmelliğin gururlu bir öncüsü olmuştur. Kent Engineering & Faundry kelimelerinin kısaltması olarak İngiltere'nin Kent şehrinde Raymond Cooke ile doğan ve tüm dünyaya kalitesini yaymış olan KEF, 2018 itibariyle GP Acoustics çatısı altında faaliyetlerine devam eden Hi-Fi ses ürünleri üreticisidir.

 

ÖZGÜRLÜK

 

Müziğin her detayı her zaman yanınızda

 

Müziğinizi hangi yollarla dinlediğiniz hiç önemli değil, LS50 Wireless II yanınızda. Spotify Connect ile doğrudan Spotify yerel uygulamasından akış gerçekleştirebilirsiniz. KEF Connect uygulamasıyla Tidal, Amazon Music, Qobuz ve Deezer'ı da dinleyebilir veya internet radyo ve podcast'lerini dinleyebilirsiniz.

 

Tüm Cihazlarınızla Uyumlu

 

LS50 Wireless II; AirPlay 2, Google Chromecast uyumludur. TV'niz, turntable'ınız, CD çalarınız ve oyun konsolunuz için kablolu bağlantılarla desteklenen, aynı zamanda kutudan çıkar çıkmaz kablosuz kullanıma hazır olan eşsiz bir üründür. Sahip olduğunuz kaynak ne olursa olsun, LS50 Wireless II buna hazır.

 

HiFi'da Özgürlük

 

LS50 Wireless II, 24bit / 384kHz'e kadarki müzik dosyalarının yanı sıra MQA, DSD256 ve Roon Ready (çok yakında) desteğini de içeren odyofil bir üründür. Bu özellikler, deneyimli HiFi meraklılarının bile bu olağanüstü hoparlörün yeteneğine hayran kalacağı anlamına gelir.

 

Kullanıcı Odaklı Arayüz

 

Kusursuz müzik performansı bir yana, LS50 Wireless II'yu kurmak, KEF Connect uygulaması sayesinde çok kolay. Evinizdeki herhangi bir kaynakla anında kullanıma hazır hale gelebilir, sezgiseldir ve size yeni ve iyileştirilmiş özellikleri minimum zahmetle sunar. Kablosuz yazılım güncellemelerine izin verir.

Kablolu veya Kablosuz Bağlantı

Dağınıklık içermeyen bir kurulum için LS50 Wireless II'yi tamamen kablosuz olarak 24bit / 96kHz çözünürlükte çalıştırmayı seçebilir veya iki hoparlörü 24bit / 192kHz çözünürlüklü ses için birlikte verilen kabloyla bağlayabilirsiniz.

 

Kişiselleştirilmiş Dinleme Deneyimi

 

KEF Connect uygulaması, dinleme alışkanlıklarınızı benimseyip geliştirerek müzik deneyiminiz üzerinde tam kontrol sağlar. Sezgisel arayüz size şunları yapma özgürlüğü verir:

 

- KEF kablosuz hoparlörünüzü ağınıza kolayca ekleyin

- Spotify, TIDAL, Amazon Music, Qobuz, Deezer, İnternet Radyosu ve Podcast'ler dahil hizmetler aracılığıyla dünyadaki tüm müziklere erişin

- İçerik oynatmayı, ses seviyesini ve giriş kaynağı seçimini kontrol edin

- Hoparlör Ses Ayarları aracılığıyla dinleme deneyiminizi optimize edin - hoparlörün çıkışını odaya ve kişisel zevkinize daha iyi uyacak şekilde ayarlayın

- Uyku zamanlayıcısı, otomatik uyandırma kaynağı ve çocuk kilidi gibi ayarları özelleştirin.

 

KEF CONNECT UYGULAMASI

 

Birden Fazla LS50 II ile Multi-Room Sistem Kurun

 

LS50 Wireless II'yi Airplay 2, Chromecast veya Roon ile kullanırken, aynı anda evinizdeki birden fazla hoparlöre aktarabilirsiniz. Birden çok LS50 Wireless II hoparlörü kullanarak, basit, yüksek performanslı bir çok odalı sisteme sahip olabilirsiniz.

 

PERFORMANS

 

En doğru, en etkileyici ses

 

LS50 Wireless II, müziğin keyfini en doğru şekilde çıkarmanızı sağlar. Devrimci Metamateryal Soğurma Teknolojisi (Metamaterial Absorption Technology), daha saf, daha doğal bir ses için distorsiyonu ortadan kaldırırken, MAT sürücü dizisine sahip 12. nesil Uni-Q, odanın herhangi bir yerinde üç boyutlu, harika bir şekilde ortaya çıkan sesi sağlar.

 

Music Integrity Engine

 

LS50 Wireless II’nin performansının tüm aşamaları, KEF’in Music Integrity Engine adında yeni geliştirdiği bir işlemci tarafından desteklenmektedir. Bu Dijital Sinyal İşleme algoritmaları, Uni-Q sürücüsü için optimize edilmiştir ve LS50 II'nun daha iyi aktarım ve daha sıkı bir ses için mükemmel zamanlanmış bir performans sunmasını sağlar.

 

Meta Materyal Soğurma Teknolojisi

 

Meta Materyal Soğurma Teknolojisi (MAT), sürücünün arkasından gelen istenmeyen sesin% 99'unu emen, ortaya çıkan bozulmayı ortadan kaldıran ve daha saf, daha doğal ses sağlayan oldukça karmaşık bir labirent benzeri yapıdır.

 

Sesin her bir noktası ayrı tatlıdır

MAT özellikli 12. nesil Uni-Q sürücüler

Gelişmiş simülasyon ve analiz araçlarını kullanan mühendislerimiz, MAT ile 12. nesil Uni-Q'yu geliştirdiler. Bu yeni sürücü dizisi, daha az renklenme, daha az bozulma ve daha önce mümkün olandan daha şeffaf ve gerçeğe yakın bir ses sunar; ve bunların tümünü oda içinde eşit olarak dağıtır.

 

Bol Bol Güç

 

Yerleşik amplifikatörler KEF tarafından geliştirilmiştir. Her bir tweeter, pürüzsüz, inanılmaz derecede ayrıntılı bir tiz performansı sunan 100W A / B sınıfı amplifikatör tarafından çalıştırılır. Özel 280W D sınıfı amplifikatörler, 108db'ye kadar odayı dolduran kontrollü ses için orta / bas sürücülerine güç sağlar.

 

TASARIM

 

Her Ayrıntı Özenle İşlendi

 

LS50 Wireless II'nin her ayrıntısı, akustik performans ve tasarım açısından özenle düşünülmüştür. Düşük kırınımlı, kavisli bölme, Uni-Q sürücüsü etrafında hassas bir şekilde modellenirken, göz alıcı soğutucular ve renge göre uyumlu bağlantı noktaları tasarımı tamamlar. Üste monteli kontrol paneli, şık ve işlevsel olacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Herkes İçin Mükemmel Renk

 

LS50 Wireless II, üçü de mat kaplama olmak üzere; karbon siyahı, titanyum gri ve mineral beyaz renk seçeneği sunar. Bunların yanında Crimson Red Special Edition da mevcuttur. Tüm renk seçenekleri, hem çıkış ünitelerinde hem de arkaya bakan bağlantı noktasında tamamlanır. Üste monteli kontrol paneli şık ve işlevsel olacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Yeni Olan Ne Var?

 

İlk versiyon LS50 Wireless sahipleri yeniliklerin ne olduğunu merak ediyor olabilirler? Cevap: hemen hemen her şey. Evet ilk ürün mükemmeldi, ancak LS50 Wireless II, iyileştirilmiş ses, daha iyi bağlanabilirlik ve kullanılabilirlik gibi fonksiyonlar ve yukarıda bahsedilen diğer tüm detayları ile her açıdan daha üst seviyededir.

 

KUTU İÇERİĞİ

LS50 Wireless II

Uzaktan Kumanda

Kablo

Güç Kablosu

Hızlı Başlangıç Kılavuzu, Garanti Belgesi

 

UZMAN YORUMU:

Yılın Ürünü (2020)

1976'da kurulan What Hi-Fi?, Hi-Fi ve ev eğlence ürünleri konusunda dünyanın önde gelen bağımsız rehberidir. What Hi-Fi? neredeyse 40 yıldır, Hi-Fi ses ve ev sineması endüstrisinin "Oscarları" olarak kabul edilen "Yılın Ürünü" ve "Satın Alınabilecek En İyi Ürün" gibi ödüller ile markaları ve ürünlerini onurlandırmaktadır.

 

EISA Ödülü (2020-2021)

 

29 farklı ülkeden 60 uzman dergi ve web sitesinin teknik uzmanların değerlendirmesiyle oluşan en prestijli ses ve görüntü ödülleri Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği (EISA-European Imaging and Sound Association) tarafından veriliyor.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

 SÜRÜCÜ ÜNİTESİ

 

12. Nesil 5.25” Uni-Q, MAT işlemci ile birlikte

LF: 130 mm (5.25 in.) alüminyum koni

HF: 25 mm (1 in.) Havalandırmalı Alüminyum Kubbe, Metamaterial Absorption Technology destekli

 

AMPLİFİKATÖR ÇIKIŞ GÜCÜ Toplam 760W (hoparlör başına)  LF: 280 W  HF: 100 W

 

AMPLİFİKATÖR SINIFI (Hoparlör Başına) LF: Sınıf D HF: AB Sınıfı

 

FREKANS ARALIĞI 45 Hz – 28 kHz

 

FREKANS MESAFESİ 40 Hz – 47 kHz

 

MAKSİMUM KAYNAK ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ

 

MQA ve DSD256 Destekli 384kHz / 24bit Optik, 96kHz / 24bit'e kadar ağ

 

192kHz / 24bit'e kadar koaksiyel

 

192kHz / 24bit'e kadar HDMI

 

DESTEKLENEN STREAM PLATFORMLARI

 

Spotify, Tidal, Amazon Music, Qobuz, Deezer, QQ Music, Internet Radio, Podcast

 

MAKSİMUM SES SEVİYESİ 108 dB

 

DESTEKLENEN KABLOSUZ AKIŞ HİZMETLERİ AirPlay 2 Google Chromecast ROON (yakında)

UPnP Uyumlu Bluetooth 4.2

 

HOPARLÖRLER ARASI BAĞLANTI

 

Kablosuz: tüm kaynaklar 96kHz / 24bit PCM'ye yeniden örneklenmiştir

Kablolu: tüm kaynaklar 192kHz / 24bit PCM'ye yeniden örneklenmiştir

 

DESTEKLENEN FORMATLAR

 

MP3, M4A, AAC, FLAC, WAV, AIFF, ALAC, WMA, LPCM ve Ogg Vorbis

 

DESTEKLENEN FORMAT (AĞ)

MQA

DSF: DSD64, DSD128, DSD256

DFF: DSD64

 

BOYUTLAR 305 x 200 x 311 mm (12 x 7,9 x 12,2 inç)

 

AĞIRLIK 20,1 kg (44,31 lb)

 

GÜÇ GİRİŞİ 100 - 240VAC 50 / 60Hz

 

GÜÇ TÜKETİMİ 200W (çalışma gücü) <2.0W (bekleme gücü)

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi