Menü
Your Cart

Cambridge Edge NQ Preamplifier - Network Player

Cambridge Edge NQ Preamplifier - Network Player
Cambridge Edge NQ Preamplifier - Network Player
Cambridge Edge NQ Preamplifier - Network Player
Cambridge Edge NQ Preamplifier - Network Player
Cambridge Edge NQ Preamplifier - Network Player
Cambridge Edge NQ Preamplifier - Network Player
Cambridge Edge NQ Preamplifier - Network Player
245.150,00TL
Vergiler Hariç: 245.150,00TL
  • Stok Durumu: 1
  • Stok Kodu: Edge NQ
2040 Görüntüleme

Edge NQ

Ağ Oynatıcılı Preamplifikatör


Etkileyici bir şekilde açıklayıcı – en detaylı ön amplifikatörümüz ve ağ oynatıcımız.

StreamMagic – ödüllü yerleşik akış.

Özenle seçilmiş bileşenler – yalnızca kulağa en iyi gelenleri seçmek için saatlerce dinleme.

TV ARC ve Bluetooth aptX HD dahil dijital girişlere sahip dijital dahili DAC için hazır.

Mükemmel ortaklar - mükemmel sisteminizi oluşturmak için Edge NQ'nuzu Edge W veya Edge M ile eşleştirin.


Etkileyici Bir Şekilde Açıklayıcı

Paraziti azaltan devrim niteliğinde bir preamp devre kartı ve inanılmaz derecede temiz bir sinyal yolu ile Edge NQ, en sevdiğiniz müziği şaşırtıcı derinlikte çalar. Her notanın keyfini mükemmel netlikte çıkarmak için akış yapın, takın ve oynatın.


üm Kaynaklar

Edge NQ, herhangi bir kaynaktan müziğin keyfini çıkarmanızı sağlar. Dijital koaksiyel, HDMI, USB ve S/PDIF bağlantılarının yanı sıra yerleşik Chromecast, Spotify Connect, TIDAL, Qobuz, AirPlay, Bluetooth aptX HD, İnternet Radyosu ve UPnP Oynatma da vardır. Roon Ready sertifikası, tarama deneyiminizi geliştirir. Şarkılar nerede çalınırsa çalınsın, Edge NQ her enstrümanın karakterine sadık kalır ve daha önce hiç duymadığınız bir müzikaliteyi ortaya çıkarır.


Ağ Oynatıcı ve Edge W ile Edge NQ Preamplifikatörü

Şaşırtıcı Dijital Detay

Dijital koaksiyel, ARC (Ses Dönüş Kanalı), USB ve S/PDIF dahil çok sayıda bağlantıyla mühendislerimiz, 24 bit/384 kHz ve DSD 256'ya kadar tüm dijital içeriğinizin keyfini çıkarmanızı sağladı. Edge NQ ayrıntılı ton, ritmik sürüş ve gergin basa sahip inanılmaz derecede açıklayıcı bir ses sunar.

ses dengesi

Edge NQ benzersiz bir PCB ile tasarlanmıştır. Mühendislerimiz, geleneksel kapasitörleri DC bağlantılı topoloji ile değiştirdi ve ayrıca katı hal ses kontrolü ekledi. Sonuç, her ses seviyesinde mükemmel şekilde dengelenmiş temiz bir sinyal yoludur.

Ödüllü Akış Yazılımı

Edge NQ, ödüllü akış modülümüzün en son sürümüne sahiptir. Tam burada, Birleşik Krallık'ta şirket içinde tasarlanmış olup, hem 24bit/192kHz hem de DSD128 dosyaları için yeni, daha hızlı bir yonga seti ve desteğe sahiptir. Spotify Connect, TIDAL, Qobuz, AirPlay, Bluetooth aptX HD ve İnternet radyosunun eklenmesi, kaynağı ne olursa olsun müziğinizin keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Roon Ready sertifikası, tarama deneyiminizi geliştirir.

Chromecast Yerleşik

Chromecast Yerleşik sayesinde, Edge NQ'da Sirius XM ve Soundcloud dahil yüzlerce müzik hizmetinin keyfini çıkarabilirsiniz. Akıllı telefonunuzdan, tabletinizden veya dizüstü bilgisayarınızdan 24 bit/96 kHz'e kadar çarpıcı yüksek tanımlı sesle müzik akışı yapmak için favori uygulamanızdaki yayın düğmesine dokunmanız yeterlidir.


Edge NQ Preamplifier ve Network Player yakın çekim

Sabit Hat Çıkış Modu

Edge NQ'yu bir güç amplifikatörü yerine entegre bir amplifikatöre bağlamak isterseniz , akış işlevi ön amplifikatörden bağımsız olarak kullanılabilir. Ön amplifikatör, iOS ve Android için özel Edge uygulaması aracılığıyla devre dışı bırakılabilir.

Mükemmel Ortaklar

Edge sistemleri, mükemmel bir senkronizasyon içinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Başka hiçbir şeye benzemeyen bir sese ve görünüme sahip bir hi-fi sistemi oluşturmak için Edge NQ'yu en yüksek performanslı güç amplifikatörümüz Edge W ile eşleştirin.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi